czwartek, czerwca 24, 2004

MODLITWY DZIECI

MODLITWY DZIECIMaryjo, moja matko!

Proszę Cię w intencji Oazy Dzieci Bożych, każdego dziecka, które tą wspólnotę tworzy, abyśmy swoją postawą potrafili naszym koleżankom i kolegom pokazywać, że Jezus Chrystus jest dla nas najważniejszy w życiu.

Naucz nas pomagać tym, którzy potrzebują naszej pomocy, nie pozwól, aby nasze słowa albo zachowanie mogły kogoś skrzywdzić. I naucz nas dzielić się bezinteresownie tym co sami posiadamy.Maryjo, mamo Jezusa!

Proszę Cię, pomóż mi być dobrym dzieckiem, takim, które szanuje swoich rodziców, nie kłóci się z rodzeństwem. Potrafi sumiennie wypełniać swoje obowiązki domowe i szkolne. Nie wymiguje się od pracy i potrafi zawsze powiedzieć prawdę, nawet wtedy, kiedy wiem, że spotka mnie za to kara.

Maryjo, pobłogosław naszą naukę w szkole, obowiązki w domu i czuwaj nieustannie nad naszymi rodzinami, aby panowała w nich wzajemna miłość i poszanowanie.


MODLITWY DZIECI
-----------------------------
polecamy:

Szkoła wiary to wiara oraz modlitwa piszą też o celibat oraz o grzech . Bez echa nie przechodzą też modlitwa do Jezus - a Maryja piszą też o antykoncepcja A to wszystko można znaleźć w google i wyszukiwarki.Są też skrypty.

MODLITWY DZIECI

@ 8:27 PM 

0 Komentarze:

Prześlij komentarz

<<

modlitwa

- strona główna

Weblog Directory